• Има Проширување Вратило
 • Проширување Sleeve Чак
 • чак безбедност

Производи Трансферот

Ние нудиме широк спектар на производи тиа
кои точно одговараат за различни апликации и оперативни средини.
 • воздух вратило со проширување на клучеви

  воздух вратило со проширување на клучеви

 • воздушно вратило со проширени лисја

  воздушно вратило со проширени лисја

 • воздушно вратило со клучеви за проширување

  воздушно вратило со клучеви за проширување

 • воздух вратило со проширување на ленти

  воздух вратило со проширување на ленти

 • персонализирана воздушна оска со лисја

  персонализирана воздушна оска со лисја

 • воздушно вратило со леплив диск

  воздушно вратило со леплив диск

Machinery&nbspрешение

Ние нудиме широк спектар на производи тиа
кои точно одговараат за различни апликации и оперативни средини.

за компанијата

 Changzhou Rongjiu Машини копродукции, Ltd е основана во 2011 година, а сега има две марки на Rongjiu и AOKS. На компанијата главно се фокусира на дизајн, производство и маркетинг на производи како тип на синџирот на воздухот проширување на шахтите, плочка тип воздух проширување шахти, помине клучни тип воздух проширување на шахтите, безбедноста стреме на сет воздух експанзија и така натаму.     

контактирајте со САД

За информации за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ја вашата е-пошта до нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 5 часа.
WhatsApp Онлајн Chat!