за нас

234324

Нашиот тим

Нашата компанија се состои од 5 одделенија, продажба, R & D, Q & C, производство и одделот за финансии. Со силна R & D оддел, секоја година, ќе се спроведе во текот на испитувањето и надградба на нашиот производ.

Поради напорите на нашиот тим, ќе одржи нашиот излез на високо ниво, нашите квалитетни еден од најдобрите во светот. Сега имаме стане најголем снабдувач на воздухот проширување вратило во Кина.

Нашата компанија

 Changzhou Rongjiu Машини копродукции, Ltd е основана во 2011 година, а сега има две марки на Rongjiu и AOKS. На компанијата главно се фокусира на дизајн, производство и маркетинг на производи како синџир 

тип воздух проширување на шахтите, плочка тип воздух проширување шахти, помине клучни тип воздух проширување на шахтите, безбедноста стреме на сет воздух експанзија и така натаму.     

По неколку години на развој, компанијата сега е сопственик на повеќе од 3.000 квадратни метри фабриката, заедно со увезени обработка центри, CNC стругови, цилиндрични мелење машини од различни големини и професионална изработка equipments.Then компанијата сега станува лидер во оваа индустрија со својот годишен излезна вредност достигна речиси 10 милиони евра. Што е уште поважно нашата компанија го прави постојани напори да понуди повеќе разумни и научно усовршување на внатрешната структура, како и процесот на производство на производи, што ги прави повеќе трајни, сигурен и стабилен. Во моментов, компанијата е посветена на градење на бренд и промоција, и има за цел да им обезбеди на клиентите со највисок квалитет на производи да се задоволат нивните персоналните потреби.       

Ние правиме нашите ветувања да им понуди прва класа квалитет, како и ефикасно и висок квалитет на услуги, така што за одржување на виталноста на компанијата. Ние се придржуваат на принципот на човековите ориентирана, и да победи успех со нашите сопствени трудат премногу. Тоа е, исто така, нашата голема надеж дека ние може да ги задоволи сите наши клиенти, да се постигне победа-победа соработка и да работат заедно со луѓе од сите сфери на животот да се создаде подобро утре!


WhatsApp Онлајн Chat!