YM01D Slitting machine factory and suppliers | R.J Machinery

YM01D slitting машина

Краток опис:

Примена: Се користи за намалување на неткаен, хартија, сунѓер и сл, specical за низок напон материјал потоа назад.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Примена: Се користи за намалување на неткаен, хартија, сунѓер и сл, specical за низок напон материјал потоа назад.

  0180923155555


 • Тема:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!