• Ajrit zgjerimin bosht
 • Zgjerimi mëngë Chuck
 • Chuck sigurisë

Produkte marr

Ne ofrojmë një gamë të gjerë të Formacionet produktit
që pikërisht përshtatet për aplikacione të ndryshme dhe mjediset operative.
 • bosht ajrit me zgjerimin çelësat

  bosht ajrit me zgjerimin çelësat

 • bosht ajri me gjethe që zgjerohen

  bosht ajri me gjethe që zgjerohen

 • bosht ajror me çelësa zgjerues

  bosht ajror me çelësa zgjerues

 • bosht ajrit me zgjerimin shirita

  bosht ajrit me zgjerimin shirita

 • bosht i ajrit i klientizuar me gjethe

  bosht i ajrit i klientizuar me gjethe

 • bosht ajri me disk ngjitës

  bosht ajri me disk ngjitës

Machinery&nbspZgjidhja

Ne ofrojmë një gamë të gjerë të Formacionet produktit
që pikërisht përshtatet për aplikacione të ndryshme dhe mjediset operative.

Rreth kompanisë

 Changzhou Rongjiu Machinery Co, Ltd, u themelua në vitin 2011, dhe tani ajo ka dy markave të Rongjiu dhe AOKS. Kompania kryesisht fokusohet në projektimin, prodhimin dhe tregtimin e produkteve si lloj zinxhiri ajrit zgjerimin boshte, lloj pllaka e ajrit zgjerimin boshte, të kalojë kryesore boshte lloj ajrit zgjeruar, përshëndetjeje sigurisë e vendosur zgjerimit të ajrit dhe kështu me radhë.     

kontaktoni SHBA

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi lini emailin tuaj tek ne dhe do të jemi në kontakt brenda 5 orëve.
WhatsApp Online Chat!