Rreth nesh

234324

Ekipi ynë

Kompania jonë përbëhet nga 5 departamente, shitje, R & D, Q & C, prodhimit dhe departamentin e financave. Me një të fortë R & D departamentit, çdo vit, ne do të kryejë një ekzaminim të gjithë dhe për të përmirësuar produktin tonë.

Për shkak të përpjekjeve të ekipit tonë, ne ruajtjen e prodhimit tonë në një nivel të lartë, cilësinë e një nga më të mirë në të gjithë botën. Tani ne kemi bërë furnizuesi më i madh ajrit zgjerimin bosht në Kinë.

Kompania jone

 Changzhou Rongjiu Machinery Co, Ltd, u themelua në vitin 2011, dhe tani ajo ka dy markave të Rongjiu dhe AOKS. Kompania kryesisht fokusohet në projektimin, prodhimin dhe tregtimin e produkteve si zinxhirit 

shkruani e ajrit zgjerimin boshte, Tipi tjegull ajrit zgjerimin boshte, të kalojë boshte kryesore të tipit të ajrit të zgjeruar, përshëndetjeje sigurisë së vendosur zgjerimit të ajrit dhe kështu me radhë.     

Pas disa viteve të zhvillimit, kompania tani zotëron një fabrikë më shumë se 3.000 metra katror, ​​së bashku me qendrat e importuara përpunimit, lathes CNC, makina bluarje cilindrike të madhësive të ndryshme dhe prodhimin profesional equipments.Then kompania tani bëhet lider në industrinë me vjetore të saj vlera e prodhimit duke arritur në gati 10 milion. Çfarë është më shumë kompania jonë bën përpjekje të vazhdueshme për të ofruar përmirësime më të arsyeshme dhe shkencore në strukturën e brendshme, si dhe procesin e prodhimit të produkteve, duke i bërë ata më të qëndrueshme, të besueshme dhe të qëndrueshme. Në momentin kompania është e angazhuar për ndërtimin e markës dhe promovimin, dhe synon sigurimin e klientëve me produkte të cilësisë më të lartë për të përmbushur nevojat e tyre personalizuar.       

Ne bëjmë premtimet tona për të ofruar cilësi të klasit të parë, si dhe shërbime efikase dhe me cilësi të lartë në mënyrë që për të ruajtur vitalitetin e kompanisë. Ne mbështesë parimin e njeriut të orientuar, dhe të fitojë sukses nga e jona përpiqen too. Ajo është gjithashtu shpresa jonë e madhe që ne mund të kënaqë të gjithë klientët tanë, të arrijë të fitojë të fitojë e bashkëpunimit dhe të punojnë së bashku me njerëz nga të gjitha sferat e jetës për të krijuar një të mirë nesër!


WhatsApp Online Chat!